Workflow

Mamy sprawdzone rozwiązania pozwalające na wykonanie całego procesu postprodukcji, od digitalizacji materiału po wykonanie taśmy emisyjnej. W zależności od rodzaju produkcji i oczekiwań klienta, opracowujemy indywidualny workflow, pozwalający zoptymalizować komfort pracy i zminimalizować czas potrzebny na realizację projektu.

Pełna integracja systemów Avid Media Composer, Pro Tools i DaVinci Resolve oraz wdrożone rozwiązania sieciowego współdzielenia plików sprawiają, że przejście między kolejnymi etapami postprodukcji jest w pełni elastyczne.

W zależności od rodzaju produkcji zapewniamy:

• środowisko Avid Unity – pozwala komfortowo i bezpiecznie pracować nad dużymi projektami przez kilku montażystów jednocześnie, np. realizacja programów telewizyjnych
• wydajne zestawy jednostanowiskowe, z własną macierzą dyskową RAID, zapewniają wysoka wydajność i możliwość pracy z każdym materiałem HD. Każda montażownia to klimatyzowany pokój, w którym cisza zapewniona jest poprzez umieszczenie wszelkich urządzeń generujących hałas w serwerowniach. Dodatkowo dysponujemy zestawami montażowymi działającymi w środowisku Final Cut Studio oraz Adobe Premiere.

Korekcja barwna

Pomieszczenie do korekcji barwnej zostało zaprojektowane tak, by jednocześnie zapewnić właściwe warunki pracy dla kolorysty i komfortową kolaudację dla klienta. Profesjonalne oprogramowanie DaVinci Resolve ,ergonomiczne panele Tangent, wysokiej klasy monitor referencyjny i wydajna stacja robocza tworzą zestaw,  który pozwala zrealizować każdy projekt od teledysku po film fabularny.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i ciągłemu dostosowywaniu produktu do potrzeb rynku, Davinci Resolve pozwala na komfortową pracę z dowolnymi pilkami wideo w czasie rzeczywistym, w tym bezpośredni dostęp do plików RAW, jak ARRI RAW, RED RAW czy SONY RAW.

Korzystając z systemu Ultrascope, dbamy nie tylko o wizualną stronę materiałów, nad którymi pracujemy, ale także by spełniały wszelkie standardy techniczne.

CLOUD

Nasza firma posiada w swojej ofercie usługowej, realizację materiału wizyjnego w systemie CLOUD. Usługa umożliwia dostarczanie materiału AV w pełnej jakości, ze wszystkich wykorzystywanych przy produkcji źródeł sygnału, bezpośrednio do odbiorcy, poprzez odpowiednie udostępnienie produkowanych treści w strukturze typu CLOUD. Usługa wymaga zaangażowania dedykowanego oprogramowania produkcyjnego.