Po raz pierwszy w naszym regionie odbędzie się wydarzenie, na którym miłośnicy obiektywów filmowych będą mogli zdobyć praktyczne doświadczenie. ATM Lens Days to dwudniowe spotkanie, podczas którego uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi technologiami i produktami, a także poznać najlepsze rozwiązania dla przyszłych projektów.

Wydarzenie odbędzie się w ATM STUDIO na hali ATM VIRTUAL wyposażonej w ekrany LED. Dostępne będą zarówno obiektywy vintage, jak i nowoczesne. Możliwe będzie przetestowanie ich specjalnie przygotowanej scenografii przygotowanej pod to wydarzenie, wraz z rekwizytami, oświetleniem oraz statystami.

Dodatkową atrakcją będzie wykorzystanie wirtualnego ekranu, na którym będzie można oglądać akcję na żywo. To doskonała okazja do obserwacji, jak obiektywy filmowe sprawdzają się w różnych warunkach oświetleniowych i kompozycyjnych. Uzupełniem powyższych będzie robot motion control Bolt Junior na którym w powtarzalny sposób będzie można porównać charakter obiektywów.

Podczas wydarzenia istnieje również możliwość uczestnictwa w warsztatach prowadzonych przez ekspertów od optyki filmowej.

ATM Lens Days skierowane jest do wszystkich entuzjastów filmu i fotografii, studentek i studentów szkół filmowych jak i aktywnych zawodowo autorek i autorów zdjęć filmowych. To niepowtarzalna okazja, aby zgłębić tajniki pracy z obiektywami i wybrać te, które najlepiej spełnią indywidualne potrzeby.

Termin wydarzenia: 26-27 stycznia 2024 r.

Miejsce: Hala B – ATM Virtual – Wał Miedzeszyński 384, 03-994 Warszawa

Bilety dostępne na stronie:  http://tinyurl.com/lensdays

Strona: www.lensdays.pl