Canon TS-E Tilt Shift

product image

Obiektywy typu Tilt and Shift firmy Canon.

Przystosowane do aparatów z gniazdem EF

Canon TS-E 24 mm f/3.5 L to profesjonalny obiektyw z funkcją korekcji perspektywy, stworzony z myślą o fotografowaniu architektury, krajobrazu i innych obiektów czy sytuacji wymagających szerokiego kąta widzenia. Dzięki niezależnym mechanizmom pochylania (tilt) oraz przesuwania (shift) obiektyw umożliwia osobną kontrolę perspektywy i głębi ostrości. W rezultacie możemy swobodnie realizować każdą artystyczną wizję bez obaw o niekorzystne zniekształcenia obrazu. Zaawansowana optyka zapewnia minimalne dystrosje i perfekcyjną ostrość w całym kadrze. Obiektyw współpracuje z aparatmi pełnoklatkowymi i APS-C.

Canon TS-E 45 mm f/2,8 to obiektyw z mechanizmem korekcji perspektywy zapewniający kąt widzenia zbliżony do standardowego obiektywu 50 mm. Mechanizmy korekcji perspektywy zapewniają pełną kontrolę nad głębią ostrości i perspektywą.

Canon TS-E 90 mm f/2.8 to obiektyw z funkcją korekcji perspektywy polecany do fotografii produktowej, portretowej, fashion oraz wszędzie tam, gdzie potrzebujemy mocniejszego zbliżenia.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

TS-E 24mm F3.5

TS-E 45mm F2.8

TS-E 90mm F2.8

MATERIALY WIDEO